Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Impozit forfetar
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Impozit forfetar

Am o nelamurire in legatura cu impozitul forfetar.Avem o firma pe care va fi suspendata incepand cu data de 01.11.2009, pentru trimestrul II am depus declaratiile trimestriale si am achita obligatiile de plata.Nu stiu cum sa procedez cu impozitul aferent lunii octombrie si cum sa-l declar.Ar trebui sa platesc pana la sfarsitul lunii aceasta obligatie?

Multumesc

declarati si platiti imp.aferent unei luni