avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 302 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... SE POATE CONTESTA UN PV DE CIRCULATIE DACA IN PV SA ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

SE POATE CONTESTA UN PV DE CIRCULATIE DACA IN PV SA TRECUT LA DESCRIEREA FAPTEI O MASINA MARCA VW CU NUMAR DE INMATRICULARE DE LA ALTA MASINA [O DACIE 1310]

SE POATE CONTESTA UN PV DE CIRCULATIE DACA IN PV SA TRECUT LA DESCRIEREA FAPTEI O MASINA MARCA VW CU NUMAR DE INMATRICULARE DE LA ALTA MASINA [O DACIE 1310]
Cel mai recent răspuns: Gabriel Klein Kiritescu , utilizator 10:57, 2 Mai 2018
Buna ziua,
Da, incercati.
In functie de cat de convingator veti fi puteti avea sanse.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Doua masini cu un singur dosar de acte jeoanesss jeoanesss Daca am cumparat doua masini identice, ma refer la marca si tip, de exemplu doua dacii 1310, de aceeasi culare si acelasi an, cu numere de inmatriculare ... (vezi toată discuția)
Contestatie amenda circulatie Mihai.Deac Mihai.Deac Buna ziua. Am primit o amenda de circulatie si am constatat ca in PV nu este trecuta seria si tipul aparatului de radar utilizat.Scrie doar asa:...inregistrat ... (vezi toată discuția)
Contestare proces verbal trecere pietoni ContSters117697 ContSters117697 Un garcea mi-a luat permisul ieri. Sunt hotarat sa fac contestatie, si sunt 2 probleme de atacat (?PE CARE ma sfatuiti sa o reclam?): 1. politistul a ... (vezi toată discuția)