Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... SE POATE CONTESTA UN PV DE CIRCULATIE DACA IN PV SA ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

SE POATE CONTESTA UN PV DE CIRCULATIE DACA IN PV SA TRECUT LA DESCRIEREA FAPTEI O MASINA MARCA VW CU NUMAR DE INMATRICULARE DE LA ALTA MASINA [O DACIE 1310]

Buna ziua,
Da, incercati.
In functie de cat de convingator veti fi puteti avea sanse.