Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Inființare salon cosmetica canina
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Inființare salon cosmetica canina

Buna ziua,

Ma puteti va rog ajuta cu niste informatii cu privire la deschiderea unui salon de cosmetica canina, in propria locuință, intr un apartament localizat la parterul unui bloc.?
Doresc sa imi fac un PFA si in acest spatiu, al apartamentului, o camera + hol, sa o dedic salonului.
In acest caz care ar fi probabilitatea de a fi cu succes pornirea acestei afaceri?
Ce pasi ar fi de urmat pentru realizarea ei?

Multumesc anticipat.

Alexandra.
george-neagu, moderator