Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Datorie statului roman decizie
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Datorie statului roman decizie

Buna ziua, rog mult linkul cu persoane fizice datoare statului roman prin decizie definitiva
?!
Buna ziua, concret este vb de o decizie definitiva in care persoanei care a pierdut procesul i se cere(motivat) sa achite in favoarea Statului Roman o anumita suma de bani; ma interesa sa aflu pe site-ul carei institutii apare persoana respectiva cu datorie la stat. ANAF-ul are asa zisa "lista a rusinii" dar presupun ca acolo sunt enumerate pers. cu datorii fiscale (am verificat pe site-ul lor si pers. nu apare). Aveti dvs. stinta unde pot verifica datoria in favoarea Statului Roman a unei anumite pers ? Multumiri anticipate.
rodica stan, utilizator
Nu cred ca o sa mai gasiti aceste informatii , mai ales ca - incepand cu data de 25.05.2018- intra in vigoare noul Regulament UE privind protectia datelor personale.
Nu exista asa ceva.