Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Caen cofetarii
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Caen cofetarii

-am o cofetarie cu 6 mese unde servesc prajituri si sucuri,cafea;clientul le ia de la vanzator si merge la masa sa le serveasca;va rog sa-mi spuneti daca sunt suficiente caen-urile
4724,4725.Este necesar cod 5610 -restaurante....sau 5630-baruri.....
-este undeva specificat ca la cofetarii este necesara toaleta,daca nu servesc bauturi alcoolice,nici bere?intreb aceste lucruri ca m-am confruntat cu aceste probleme la controalele pe care le-am avut,iar parerile sunt impartite.
Va multumesc .
este logic ,este necesara toaleta ,daca aveti locuri la mese.cereti lamuriri la politia sanitara .(este chiar obligatorie)