Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Informatii
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Informatii

Buna ziua. ..in aceasta vara vreau sa ne întoarcem definitiv in Ro am 2 copii unul termina a V a si unu clasa a VIII a ce acte îmi trebuie sa aduc din italia? Multumesc
Actele de studii ale copiilor, foi matricole, acte medicale daca exista, pe care va trebui sa le traduceti. Trebuie sa va informati la unitatea scolara unde dori sa inscrieti copiii ce acte va mai solicita.
Multumesc

claus77 a scris:

Actele de studii ale copiilor, foi matricole, acte medicale daca exista, pe care va trebui sa le traduceti. Trebuie sa va informati la unitatea scolara unde dori sa inscrieti copiii ce acte va mai solicita.