Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Mita in spitale
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Mita in spitale

Buna ziua.Am si eu o intrebare cat se poate de ciudata,se da bani pentru urgentarea unor analize in spitale.
Nu rezulta exact din postarea dvs daca intrebati sau faceti o afirmatie despre fapte de notorietate ce au loc in sistemul sanitar.
Este o intrebare D-le Niculescu.
Cred ca puteti sa postati intrebarea pe un forum specializat in probleme medicale sau sa intrebati pe cineva care lucreaza in domeniul respectiv.Teoretic orice e posibil in sistemul nostru sanitar ,cu o atentie se rexolva multe chiar daca salariile personalului sanitar au crescut spectaculos.
CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT, Avocat