Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Amenda pentru parcare
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Amenda pentru parcare

Salutare ,
Sunt in concediu in Romania si azi am gasit in parbriz o amenda de parcare abuziva de la politia locala. Sa ma prezint la sediul x .
Masina e cu numere de anglia . Care e procedura, regulamentul in caz ca nu ma prezint ?
O sa imi trimita amenda in anglia ?
~ Conținut șters la cerere ~