avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 113 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Caut avocat bun din Arges
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Caut avocat bun din Arges

Buna ziua, puteți să îmi recomandati un avocat bun din Arges care sa mă reprezinte la o contestație în instanța contencios administrativ pentru o contestație la certificatului de încadrare în grad de handicap?
Și ce drept trebuie să știe avocatul ca sa mă susțină și să îmi recastig gradul?
Cel mai recent răspuns: ynocentta , utilizator 18:04, 1 Iulie 2018
Dacă în urma expertizei medicale va rezulta faptul că, schimbarea gradului de handicap a fost în mod corect efectuată, indiferent de avocatul la care veți apela, acesta nu va putea obține o soluție contrară acesteia....
Regulamentul prezentului forum nu permite reclama
Puteti accesa catalogul consultantilor de pe forum sau puteti adresa solicitare oficiala la baroul local de avocati

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

In căutarea unui apărător Lorand123 Lorand123 Găsesc un avocat bun pe raza județului Mureș ? Menționez ca am cazuri de circulație rutieră , mulțumesc (vezi toată discuția)
Avocat specializa in divort pop dumitru pop dumitru Buna ziua Puteti sa-mi recomandati un avocat specializat in procese de divort zona Reghin ,Mures cu stima Pop D (vezi toată discuția)