Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Permis de conducere
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Permis de conducere

Buna ziua revin si eu cu o întrebare pe data de 17.10.2017 am fost judecat pentru conducerea autovehiculelor sub influența alcoolului. si am primit 1 an cu suspendare si 3 cu reabilitare . intrebarea mea ieste cand pot băga concret noul dosar pentru a optine permisul de conducere. va mulțumeasc..
Dupa 1 an de zile de la ramanerea definitiva a hotararii de condamnare.
Multumesc domnu avocat!