avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1453 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Executare silită Facilitati fiscale pentru datornici la stat
Discuție deschisă în Executare silită

Facilitati fiscale pentru datornici la stat

Ce facilitati fiscale se dau datornicilor la stat in anul 2018 am citit pe 2016,2017 .Am inteles ca ar fi pe masa in parlament. Este adevarat?
Ultima modificare: Luni, 9 Iulie 2018
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Scutire impozit copil cu handicap maricu2001@yahoo.com maricu2001@yahoo.com Bună ziua. Am cerut primăriei scutirea de impozit pt casa datorita faptului ca avem certificat handicap accentuat pt copil emis din 2.03.2017-1.03.2018. ... (vezi toată discuția)
Bună seara! am citit ca s.a promulgat legea cum ca bebeluși ... androne.gabryela androne.gabryela Bună seara! Am citit ca s.a promulgat legea cum ca bebeluși pana în 3 ani, nu sunt trecuți la întreținere?? Este adevărat? Am citit ca este acceptata de ... (vezi toată discuția)
Despre legea 111/ 05.2018 privind taxele și impozitele Flory2018 Flory2018 Buna ziua. Sunt mama unui copil cu handicap grav . Certificatul este emis în decembrie 2017 .in ianuarie 2018 am depus cerere pt scutirea impozitului pe anul ... (vezi toată discuția)