Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... pensionare anticipata
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

pensionare anticipata

-Nascut in 23 aprilie 1959 -locuiesc in Drobeta Turnu Severin-am lucrat din august din 1982 pina in noiembrie 2017- din 12 decembrie 2017 sunt in somaj. Intrebare : Ma pot pensiona anticipat ?
Pensie anticipata partiala la 60 ani.
Multumesc frumos pentru raspuns.
www.avocatnet.ro/forum/discu... ?