Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Bilant semestru 2018
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Bilant semestru 2018

Buna ziua
La o firma in anul 2017, nu s-a depus bilant semestrial pentru ca nu s-a incadrat in cifra de afaceri.
In 2018 trebuie sa depuna bilant, la cod 20 si cod 30 perioada precedenta adica 30.06.2017 ramine necompletata?
Va multumesc mult
george-neagu, moderator
Nu, nu poate sa ramana necompletata. Se completeaza cu ce a fost la 30.06.2017.
Ioan Petru Butariu, Contabil