Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... fonduri europene sala de nunti
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

fonduri europene sala de nunti

Buna ziua ! M-ar putea ajuta cineva cu un raspuns la urmatoarea intrebare: exista ceva fonduri pe care le-as putea accesa pentru construirea unei sali de evenimente in mediul rural ? vreau sa specific ca terenul il detin, dar ca as avea nevoie de putina sustinere financiara pentru constructie , Va multumesc anticipat !
Buna Ziua,
In functie de domeniul de activitate, regiunea existenta se pot accesa fonduri europene.
Va rog sa ne transmiteti mai multe detalii in legatura cu societatea pe care doriti sa accesati .
Cu stima,
Echipa ODAS GLOBAL CONSULTING