Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Acordare angajatilor cafea, apa si fructe
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Acordare angajatilor cafea, apa si fructe

Buna ziua,
Angajatorul doreste sa acorde angajatilor proprii, frcute, cafea si apa. Cum este tratat acest beneficiu din punct de vedere fiscal. Este considerat un avantaj in natura sau o cheltuiala deductibila?
george-neagu, moderator