Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Vinzare apartament
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Vinzare apartament

Buna ziua, vreau sa vind un apartament. Tinarul care vrea sal cumpere face imprumut in banca pentru primacasa si a zis ca banca ii cere actele apartamentului in copie. Certificat de intabulare, cadastru , certificat energetic, schita imobilului, certificat fiscal de informava rog sa imispubeti daca e riscant sa dau aceste documente unui necunoscut. Va multumesc anticipat
Ce credeti ca poate un necunoscut cu niste copii?