Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... fisa postului masinist la masini pt terasamente
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

fisa postului masinist la masini pt terasamente

Buna ziua! Ma puteti ajuta va rog,cu fisa postului pentru Masinist la Masini pt. Terasament. Multumesc anticipat!
Vedeti acest link
[ link extern ]