Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Predare concediu medical la casa de asigurari
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Predare concediu medical la casa de asigurari

Datorita faptului ca angajatorul refuza sa imi plateasca concediul medical doresc ca urmatoarele concedii sa la predau la casa de asigurari de sanatate. Este posibil sau nu si in ce conditii?Multumesc anticipat!
Nu este posibil asa ceva ... concediile medicale se pot depune la Casa de Asigurari de Sanatate numai in anumite situatii.