Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Caut avocat în Pitești
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Caut avocat în Pitești

Buna dimineața, caut un avocat în Pitești, pentru un caz de înșelăciune, grup infracțional, punerea în circulație a bancnotelor false. Ceva recomandări dacă se poate va rog frumos
Regulamentul forumului nu permite reclama
Puteti consulta catalogul consultantilor de pe forum si everntual dialoga prin mesagerie privata sau puteti adresa solicitare ofiiciala direct la baroul local de avocati
Va mulțumesc pentru răspuns