Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Infiintare centru educational
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Infiintare centru educational

Buna ziua. Va rog sa ma ajutati cu informatii si legislatie pentru infiintarea unui centru educational. Ma intereseaza ce avize imi trebuiesc si ce conditii trebuiesc indeplinite. Multumesc.
Buna ziua,

Puteti studia ce se scrie aici:

[ link extern ]
Constantin Vera, Contabil
Multumesc, dar pe mine ma intereseaza centru educational , nu gradinita.