Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Am fost gasit cu 10 grame de marijuana. Ce trebuie sa ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Am fost gasit cu 10 grame de marijuana. Ce trebuie sa fac si la ce sa ma astept in aceasta situatie ?

Am fost gasit cu 10 grame de marijuana in posesie. Am fost dus la sectie unde am dat o declaratie in care am specificat posesia in scop de consum si nu trafic. Am declarat ca nu cunosc identitatea persoanei de la care am cumparat acea cantitate. Nu stiu la ce sanctiune sa ma astept sau la valoarea amenzii si nici ce trebuie sa fac in continuare.
Manuela Rășină, administrator
@viv26:
Ati deschis topic separat si v-am raspuns acolo.
Cabinet de Avocat ”Patrascu Razvan”, Avocat