Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensionare
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensionare

Buna ziua. Sunt angajat din 1987, iar ca politist din 1994 pana in 2011, cand am fost disponibilizat, si de atunci pana in prezent sunt angajat la o firma. Care este varsta de pensionare la care ma raportez, 65 sau 60? Care este casa de pensii unde sa ma adresez, civila sau sectoriala? Va multumesc frumos.
marcellutz, utilizator