Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Întrebare arhivă firmă
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Întrebare arhivă firmă

Caut o firmă din Targu Mures cu sediul pe Str. Depozitelor ICRTI în perioada 1988 -1991 Aș dori să știu unde se află sau dacă sa desfințat unde sunt arhivele firmei
Arhivele Naționale ale României

Şef serviciu:(împuternicit) Peter MOLDOVAN
Adresa: Târgu-Mureş, Str. Crizantemelor, Nr. 8, cod 540073, jud. Mureş
Telefon: 0265/235.064
Fax: 0265/235.064
E-mail: mures@arhivelenationale.ro
Program Sala de studiu: Marți-Miercuri: 10.00-15.00, Joi: 10.00-17.30.
E-mail Sala de studiu: salastudiu.mures@arhivelenationale.ro
Program Relaţii cu publicul: Luni-Miercuri, Vineri: 8.30-16.30, Joi: 8.30-18.30
Audienţe şef serviciu: Luni, Joi: 13.30-15.30
@stefyscorici
Despre ce societate este vorba ?

@ tonidraghici
Arhivele Naționale ale României nu au sediul in Tirgu-Mures, ci Directia Judeteana Mures a Arhivelor Naționale .