avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 248 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Dosar pensionare
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Dosar pensionare

Buna ziua ,am implinit in septembrie 54 ani,am 22 ani lucrati in rompetrol din care 9 ani si un pic in gr1 iar 13 ani gr2 , 3 ani si in prezent intr-o scoala gimnaziala ,pot sa- mi depun dosarul de pensionare partial anticipata ? Va multumesc.

Cel mai recent răspuns: Hachico , utilizator 22:13, 16 Octombrie 2018
Ce stagiu mai aveti infara de cel de la Rompetrol ?
Este vorba despre un barbat ?
Lucrez in prezent din 2016 la o scoala gimnaziala ,sunt ingrijitoare,sunt femeie. Va multumesc din suflet pentru timpul acordat.
Lucrez in prezent din 2016 la o scoala gimnaziala ,sunt ingrijitoare,sunt femeie. Va multumesc din suflet pentru timpul acordat.
Lucrez in prezent din 2016 la o scoala gimnaziala ,sunt ingrijitoare,sunt femeie. Va multumesc din suflet pentru timpul acordat.
Din februarie 2016.

Alte discuții în legătură

Calculare pensie lorenzo14 lorenzo14 buna ziua .as dori sa aflu daca se poate cand as putea iesi la pensie la o vechime de 27 ani 7 luni si 29 zile plus 3 ani si 6 luni sporul rezultat din ... (vezi toată discuția)
Pensionare SzegediEva SzegediEva Buna ziua! Am 55 ani in 1o.sept. Sont profesor. Din 1976 lucrez in invatanant incontinuu. Cand pot sa cer pensionare si la ce fel sunt indreptatit? Cu ... (vezi toată discuția)
Pensionare anticipata hudulineugenia hudulineugenia sunt nascuta in 15 mai 1960, lucrez din 13 martie 1980 pana in prezent, in prezent, in perioada 13 martie1980- 1 oct. 2007, am lucrat in grupa a doua de munca, ... (vezi toată discuția)