Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Dosar pensionare
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Dosar pensionare

Buna ziua ,am implinit in septembrie 54 ani,am 22 ani lucrati in rompetrol din care 9 ani si un pic in gr1 iar 13 ani gr2 , 3 ani si in prezent intr-o scoala gimnaziala ,pot sa- mi depun dosarul de pensionare partial anticipata ? Va multumesc.

Ce stagiu mai aveti infara de cel de la Rompetrol ?
Este vorba despre un barbat ?
Lucrez in prezent din 2016 la o scoala gimnaziala ,sunt ingrijitoare,sunt femeie. Va multumesc din suflet pentru timpul acordat.
Din februarie 2016.