avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 825 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Proba audio-video proces penal
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Proba audio-video proces penal

Buna seara. In calitate de persoana vatamata, in cazul unei distrugeri prin incendiere, exista vreo problema daca folosesc o proba audio-video intre mine si unul din inculpati, in care acesta recunoaste cine e instigatorul si cum si-a modificat el declaratiile de mai multe ori la indemnul avocatilor ?

Alte discuții în legătură

Abuz de incredere cris_deo cris_deo Buna seara. Am facut o sesizare la politie pt un abuz de incredere , persoana pe care am reclamat-o a fost chemata la politie si si-a insusit fapta adica un ... (vezi toată discuția)
Proba audio bruno_64 bruno_64 buna ziua, as dori sa stiu daca o inregistrare audio este admisa de instanta si daca da,trebuie transcrisa? (vezi toată discuția)
Declaratiile suspectului in calitate de martor, raspunderea pentru marturie mincinoasa eusaisapte eusaisapte Daca unui suspect i s-a luat declaratie in calitate de martor, raspunde pentru savarsirea Marturiei mincinoase? Am observat ca suspectului i s-au luat ... (vezi toată discuția)