Forum Discuţii diverse Oportunităţi de colaborare Legalnet cauta redactori
Discuție deschisă în Oportunităţi de colaborare

Legalnet cauta redactori

Legalnet cauta studenti la drept / economie pentru pozitia de redactor la publicatiile Avocatnet.ro si Calatoreste.ro. Doritorii sunt invitati sa trimita un scurt text de prezentare (nu CV ori scrisoare de intentie) la mihaela@avocatnet.ro. Data limita a trimiterii anunturilor este 14 aprilie 2006. Va multumim!
Sunt student in anul ll la drept Spiru Haret ID.
Am loc? brinza_petrica@yahoo.com
Sunt student in anul ll la drept Spiru Haret ID.
Am loc? brinza_petrica@yahoo.com
Oricine poate sa aiba loc.

Trimite email unde trebuie trimis si toate emailurile o sa fie luate in considerare. Mai mult, promit sa discutam macar cu toti cei care ne-au trimis cereri de angajare.

Alin Popescu
MULTUMESC!