Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Tichete de vacanta
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Tichete de vacanta

Dacă un copil merge in tabara cu învățătoarea lui, poate achita contravaloarea serviciilor de cazare si masa cu tichetele de vacanta ale mamei?
Nu se poate achita asa ceva cu tichetele de vacanta acordate .

Beneficiarii care au primit vouchere de vacanță nominale sunt singurele persoane îndreptățite să utilizeze voucherele de vacanță în perioada menționată pe acestea și în exclusivitate pentru achitarea pachetului de servicii turistice contractat.