Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Partaj
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Partaj

Buna ziua ,imi cer scuze ca revin din nou pozele de la nunta noastra in care apar numai eu cu familia mea .nu sant lucruri personale si nu ar fi avut voie sa le ia din casa?
Puteti sa procedati cum doriti,sa mergeti la mediator ,sa faceti plangere la politie pt a o speria dar sansele sunt mici o sa va rada in nas politistii,din pacate asa procedeaza cu lucruri mult mai serioase.