avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1097 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Coduri CAEN pentru firma instalatii electrice
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Coduri CAEN pentru firma instalatii electrice

Buna ziua,
Doresc sa-mi deschid un PFA pentru proiectare si executare instalatii electrice si proiectare instalatii electrice de curenti slabi.
Mentionez ca detin autorizatie ANRE Gradul II A+B pentru proiectare , respectiv executare instalatii electrice.
De asemenea, am absolvit cursul ARTS pentru proiectant sisteme electrice de securitate ( anti-incendiu, efractie , control acces ) .
Va rog sa ma ajutati cu numarul codurilor CAEN care imi dau dreptul sa proiectez si sa execut instalatii electrice ( proiectare case , hale etc, prize de pamant, paratrasnet ) cat si sa pot emite documente care necesita autorizatie ANRE ( realizare fise pram , dosare de interior , etc )
De asemenea, va rog sa ma ajutati si cu codul CAEN care imi permite realizarea de proiecte semnalizare incendiu , efractie si control acces.
Multumesc frumos
Ultima modificare: Miercuri, 24 Octombrie 2018
rbogdangabriel, utilizator

Alte discuții în legătură

Verificare prize de pamant gabi12c gabi12c Buna ziua, Va rog sa-mi spuneti daca, in calitate de persoană fizică autorizată (PFA) fiind electricianul autorizat gradul I , fara atestat ANRE pot emite ... (vezi toată discuția)
Autorizatie montare sisteme de supraveghere sorindx sorindx Buna ziua, M-ar interesa actele necesare pentru dobandirea unei autorizatii de montare sisteme de supraveghere. Stiu ca este nevoie de angajati cu un anumit ... (vezi toată discuția)
Infintare pfa IonutDum IonutDum Buna ziua, Ma intreseaza sa infintez un PFA pentru urmatoarele activitati: 1. Instalarea sistemelor de securitarte (efractie, supraveghere video) 2. ... (vezi toată discuția)