Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Coduri CAEN pentru firma instalatii electrice
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Coduri CAEN pentru firma instalatii electrice

Buna ziua,
Doresc sa-mi deschid un PFA pentru proiectare si executare instalatii electrice si proiectare instalatii electrice de curenti slabi.
Mentionez ca detin autorizatie ANRE Gradul II A+B pentru proiectare , respectiv executare instalatii electrice.
De asemenea, am absolvit cursul ARTS pentru proiectant sisteme electrice de securitate ( anti-incendiu, efractie , control acces ) .
Va rog sa ma ajutati cu numarul codurilor CAEN care imi dau dreptul sa proiectez si sa execut instalatii electrice ( proiectare case , hale etc, prize de pamant, paratrasnet ) cat si sa pot emite documente care necesita autorizatie ANRE ( realizare fise pram , dosare de interior , etc )
De asemenea, va rog sa ma ajutati si cu codul CAEN care imi permite realizarea de proiecte semnalizare incendiu , efractie si control acces.
Multumesc frumos
rbogdangabriel, utilizator