Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Coffee si bike service truck
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Coffee si bike service truck

Buna ziua, vreau sa pornesc o mini afacere, sa transform un microbuz in coffee truck si atelier de biciclete mobil, ce autorizatii mi-ar trebui pentru partea de cafea? As putea sa merg cu el oriunde sau trebuie sa aleg un loc si sa raman acolo? Sunt din Timisoara :)
Se poate face asa ceva cu fonduri europene?
Va multumesc!
Buna seara...era o postare asemanatoare aici acum cateva zile...
In primul rand intrebati la RAR daca aceasta transformare afecteaza cumva omologarea autovehicolului folosit, el a fost construit cu un scop...
Apoi cred ca e vb.de firma, autorizatii, etc.-cautati acea postare sau poate va ajuta cineva...
Ionut.ion, utilizator