Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Coteț De porc
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Coteț De porc

Vecinul are la 3 metri cotețul porcului la 3 metri e și casa mea de gardul dintre noi. Mai ales vara miroase excrementele porcului lor îngrozitor. Am văzut ca mancare și apa îi da dar curățenie la porc nici măcar la o luna nu îi face nu mai spun ca ar trebui să îi facă curățenie zilnic. Ce pot sa fac? Chiar așa poți deranja vecinii cu mirosul de la animalul tău? ?????Unde pot sa mă adresez cu problema asta? ?
~ Conținut șters la cerere ~