Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... Boală profesională
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

Boală profesională

Mai beneficiez de drepturi bănești dacă ies la pensie find depistat cu boală profesională
Nu mai postati repetat aceeasi discutie. Ati primit raspuns aici: www.avocatnet.ro/forum/discu...