Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Ma poate ajuta cineva cu un contract colectiv de munca ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Ma poate ajuta cineva cu un contract colectiv de munca actualizat si documentatia specifica?

Va rog sa ma ajutati cu un contract colectiv de munca actualizat, care sa cuprinda si un capitol GDPR precum si cu documetele necesare pentru CCM.
Cam greu de solutionat problema dvs pe Forum ... incercati sa apelati la un specialist in domeniu.
Va pot lasa adresa de e-mail sa imi puteti atasa daca aveti ceva dupa care sa ma ghidez.