Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Calcul pensie
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Calcul pensie

La casa de pensii lipseste perioada 2005-2007. Nu apar anexele pentru nici un salariat. Mentionez ca CAS si toate obligatiile au fost achitate la timp. Care este procedura de a inregistra perioada necuprinsa la Casa de Pensii?
george-neagu, moderator