Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Cod CAEN pentru Inchiriere spatii pentru desfasurarea ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Cod CAEN pentru Inchiriere spatii pentru desfasurarea de activitati stomatologice inclusiv aparat

Buna ziua,
Va rog sa ma ajutati cu un cod CAEN pentru firma ce are obiectul principal de activitate : inchiriere spatii proprii pentru cabinete stomatologice inpreuna cu aparatura necesara desfasurarii activitatii (proprii) (unit dentar compresor). (Firma nu va avea angajati medici) Ma gandeam la: 7739 Activitati de inchirierea si leasing cu alte masini, echipamente si bunuri tangibile n.c.a doar ca aici nu este incls spatiul
Buna ziua!
Ar trebui sa mai adaugati pe langa codul CAEN la care v-ati gandit si urmatorul cod CAEN:

- 6820 - Inchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii sau inchiriate:

De asemnea, ati putea adauga si codul CAEN 6831, respectiv Agentii Imobiliare.