Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Clasificare mijloace fixe
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Clasificare mijloace fixe

Buna ziua,
va rog frumos spuneti-mi unde sa inacadrez in catalogul clasificarii mijloacelor fixe, urmatoarele:
-rucsac foto
-filtru de polarizare circulara
-suport camera video
-acumulator canon
george-neagu, moderator
Acestea nu sunt mijloace fixe ci obiecte de inventar si le treceti direct pe cheltuieli in luna in care le-ati achizitionat cu factura.
george-neagu, moderator
Multumesc frumos !