Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Modificare salariul minim de la 01 decembrie 2018
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Modificare salariul minim de la 01 decembrie 2018

Este sigura modificarea salariului minim de la 01 decembrie 2018 in 2080l ei respectiv 2350 lei?
Multumesc
george-neagu, moderator
Nu a aparut inca nicio hotarare de guvern publicata in monitorul oficial.
Nu cred ca este sigura aparitia unei astfelde Hotarari.
Multumesc si o zi buna!