Forum Discuţii juridice Expertize judiciare şi ... fals in acte
Discuție deschisă în Expertize judiciare şi extrajudiciare

fals in acte

buna ziua asociatul meu a facut mai multe contracte de imprumut de care eu nu stiu si a copiat semnatura mea de pe alte acte.Ce pot sa fac
Mergeti la avocat cu toate actele.
Pare sa fie necesar sa faceti plângere penală.
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat
Daca veti face plangere penala, procurorul la solicitarea dvs. poate dispune efectuarea unei expertize grafologice pentru a se dovedi falsul.
va multumesc frumos