Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Despre drepturile copilului
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Despre drepturile copilului

Bună ziua , pe data de 7 .09. 2018 am depus actele pentru alocația copilului , astăzi am fost la primărie să întreb despre dosarul fetiței mele , iar doamna mi a spus ca dosarul a fost pierdut , mai pot primii banii din urmă dacă astăzi am făcut alt dosar ?
Puteți primi și din urmă pe maxim ultimele 12 luni.