avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 661 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Despre drepturile copilului
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Despre drepturile copilului

Bună ziua , pe data de 7 .09. 2018 am depus actele pentru alocația copilului , astăzi am fost la primărie să întreb despre dosarul fetiței mele , iar doamna mi a spus ca dosarul a fost pierdut , mai pot primii banii din urmă dacă astăzi am făcut alt dosar ?
Cel mai recent răspuns: Dapix , utilizator 12:32, 14 Decembrie 2018
Puteți primi și din urmă pe maxim ultimele 12 luni.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Indemnizație copil si alocatie Cosmina1992 Cosmina1992 Buna ziua, încep prin a va spune ca am depus dosarul de indemnizatie si alocație in data de 09 Noiembrie 2018 in Pitesti Arges, astăzi 13 Februarie 2019 am ... (vezi toată discuția)
Alocatie copil PetrutaDr PetrutaDr Buna ziua. Am fost plecata din tara si am nascut in Anglia.ne-am intors cand copilul avea 5 luni si am aplicat in Romania pentru alocatie dar acum cand ... (vezi toată discuția)
Alocatia de stat nereisC nereisC Buna ziua Am doi copii, 7 si respectiv 4 ani ani. Nu am beneficial de indemnizatia de crestere a copilului deoarece am ales sa ma ocup de cresterea copiilor, ... (vezi toată discuția)