Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... Caut sprijin logistic pentru un ONG
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

Caut sprijin logistic pentru un ONG

Sunt menegerul unui ONG, este drept in realitate am cautat solutii de dezvoltare , am facut acest ONG cu scopul sa ajut , eu unul fac dializa de o perioada buna , vazand atat suferinta prin spitale m-am gandit ca pot face ceva pentru oameni respectivi ...of este o mare de oameni care intr-un moment al vietii au nevoie de ajutor , Aici este mult de discutat , sunt aici sa va cer ajutorul sa gasesc un om care crede ca ma poate ajuta sau un ONG , NU cer bani vreau un sprijin LOGISTIC , managerial. Vreau sa fiu si voluntar sa invat cum pot aplica ceea ce invat in ONG pe care il am ,
O seara placuta. Imi cer scuze daca am deranjat cu intrebarea mea sau am suparat pe cineva , Doamne ajuta!
george-neagu, moderator