avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1622 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Prenatal
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Prenatal

Buna ziua!sunt insarcinata in 29 saptamani si pana acum am avut 75 de zile de concediu medical,de pe data de 8 am intrat in prenatal!cum imi pot calcula cat o sa iau prenatalul avand in vedere ca am avut 75 zile de concediu?Mulțumesc

Alte discuții în legătură

Concediul risc maternal poate fi prelungit pana la data nasterii? anca84 anca84 Buna ziua, Sunt insarcinata in 10 saptamani. La 6 si 8 saptamani de sarcina am fost internata in spital cu sangerari vaginalecu diagnostic de iminenta de ... (vezi toată discuția)
Calculul concediului medical după ccc cosmina1591 cosmina1591 Buna ziua. Pe 26 august mi s-a terminat concediul de creștere copil și pe 27 august mi-am reluat activitatea la locul de munca. In acest moment sunt ... (vezi toată discuția)
Calcul indemizatie concediu prenatal ramona75 ramona75 Buna ziua, Va rog sa ma ajutati sa clarific niste nelamuriri legate de calculul indemnizatiei pentru concediul prenatal. Sunt insarcinata si saptamana ... (vezi toată discuția)