Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Copil fara acordul tatalui in strainatate
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Copil fara acordul tatalui in strainatate

Am o fetita de 9 luni am plecat in italia cu fetita si cu mama fetitei.. Neam certat si a chemat politia si ma scos pe strada pentru ca chiria era pe numele ei.. Eu am venit in romania.. Problema este ca ea numai vrea sa aduca fetita acasa in tara vrea sa ramana acolo sa o incsrie la gradinita.. Eu nu sant de acord sa stea acolo fica mea ca nu o pot vedea.. Ea lucreaza la night club acolo asta am aflat am si contractul iei de munca din cauza asta neam si certat mie frica ca nu are grija de copil cum trebe ca bea seara de seara pentru ca asa fuctioneaza acel local.. Intrebarea mea este daca poate tine fetita acolo in italia fara acordul meu..
Multumesc frumos de ajutor