Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri europene
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri europene

Buna ziua, as dori sa îmi deschid un coafor in zona rurală , se mai dau fonduri europene pt afaceri NON-agricole? Va multumesc
Gasiti informatii utile aici: www.avocatnet.ro/articol_502...
Buna Ziua,

Ce valoare ati avea nevoie.
Cine este beneficiarul un srl sau pfa.
Multumim.

Cu stima,
ODAS GLOBALCONSULTING