Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... La primarii achizitie autoturisme si mobilier
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

La primarii achizitie autoturisme si mobilier

La primarii, fiind vorba de bugete locale, se aplica prevederile OUG 90/2017,care interzic achizitia de mobilier si autoturisme?
george-neagu, moderator