avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 116 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Modificări în avocatnet.ro Tichetele cadou vor fi date sub forma de card sau se ...
Discuție deschisă în Modificări în avocatnet.ro

Tichetele cadou vor fi date sub forma de card sau se va merge si pe 2019 tot pe hartie

Vor fi impozitate tichetele cadou pe 2019 daca vor fi obligati sa ne faca carduri?

Alte discuții în legătură

Acordare prime de craiun 2019 ematoni ematoni Buna ziua, Va rog sa imi spuneti, primele de Craciun in valoare de 150 lei se pot acorda si numerar/virement bancar, nu sub forma de tichete/carduri cadou, ... (vezi toată discuția)
Calcul indemnizatie concediu de maternitate si indemnizatie ccc cr2901 cr2901 Buna ziua. Tichetele de masa se considera in calculul indemnizatiei concediului de maternitate sau doar a indemnizatiei CCC? Acestea sunt mentionate separat ... (vezi toată discuția)
Buna ziua! am si eu o nelamurire in legatura cu acordarea tichetelor ... VIO DASCALU VIO DASCALU Buna ziua! Am si eu o nelamurire in legatura cu acordarea tichetelor cadou acordate inainte de anul 2020 si va rog mult sa ma ajutati : in primul rand n-am ... (vezi toată discuția)