Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Stimate domnule Tudor Valeriu si toti ceilalti ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Stimate domnule Tudor Valeriu si toti ceilalti moderatori ai siteului

Va multumim stimati consilieri, avocati, juristi si tuturor care fac posibila desfasurarea acestui forum si care raspund cu atata daruire omului de rand. CE lucru mare, in vremurile de astazi, cand orice informatie mica e conditionata de valoarea banului, aici la dumnevoastra sa gasim o solutie, un sfat, o informatie.
Va multumim pentru toate, sa va dea Dumnezeu sanatate si viata lunga cu bucurii.
Sunt putini , cei ce apreciaza multele , sau putinele sfaturi pe care noi, cei inscrisi pe acest forum le furnizam.Ne bucura mult aprecierile dvs!=D>:O
dmonica:
Nu numai moderatorii va ajuta ci toti consultantii si userii care au bunavointa si au cunostintele necesare.
Ne bucuram daca interventiile noastre va sunt de folos!
Mutumirile dvs. fac mai mult decat toti banii din lume!
Apelati oricand la noi daca mai aveti nevoie!
Dumnezeu sa va binecuvanteze si sa ne binecuvanteze!