Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Whatsapp
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Whatsapp

Nr meu este blocat pe whatsapp am încercat toate chestiile simple (resetare tel și alte chestii simple) nu știu ce sa mai încerc bine-nțeles ca am trimis mesaje in engleză la whatsapp dar răspunsurile au fost Sumare și banale iar eu m-a tot chinui de vreo 2 luni. Multumesc anticipat
Whatsapp este un produs al unei companii care, in limite rezonabile, decide singura cui si cand ofera servicii. Politia va poate restaura accesul la Whatsapp tot atat de mult pe cat ma poate face pe mine membru in Clubul de la Roma.