Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Inchiriere locuinta
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Inchiriere locuinta

In cat timp de la inchirierea unei locuinte este obligatoriu depuneri declaratiei 212 la ANAF
In termen de 30 de zile de la data producerii evenimentului adica semnarea contractului si doar prin internet folosind contul personal deschis pe spatiul privat virtual.
george-neagu, moderator