Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Salariu
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Salariu

Bună ziua doresc sa aflu dacă în o luna cu 19 zile lucrătoare este legal sa primesc salariu cu 8 ore mai puțin față de o luna cu 20 sau 22 de zile în luna decembrie sau dat 2 zile libere și miau fost oprite din salariu ce mă sfătuiți să fac
Nu este corect ... daca nu ati avut absente nemotivate sau CFP nu ar trebui sa existe diferente la salariu.