Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... cartea de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

cartea de munca

in anul 1987 am fugit din tara, unde imi pot gasi cartea de munca?
Unde ati fost angajat inainte de plecarea din tara ?
Autobaza 4 Militari
care nu ma există , s-a desființat de la căderea fostului regim

Cornel Vasile a scris:

Unde ati fost angajat inainte de plecarea din tara ?

Puteti solicita informaţii la Arhivele Nationale - Direcţia Municipiului Bucureşti :
Calea Văcăreşti, nr. 470, sector 4.
Telefon Relaţii cu Publicul: 021/332.07.71021/332.07.71
Fax Secretariat: 021/332.52.35
E-mail: smban@arhivelenationale.ro
mersi mult